FESTIVAL PROFESIONÁLNÍ GASTRONOMIE

IV. ročník soutěže o nejlepší tažený závin

Neděle 8. 10. 2017
13:30 - 16:00

IV. ročník soutěže o nejlepší tažený závin
Odpolední program

Na nadcházejícím ročníku festivalu profesionální gastronomie GASTRO TOUR si opět chceme připomenout výročí úmrtí kamaráda, dlouholetého člena AKC ČR a propagátora tradiční české gastronomie Jaromíra Sadílka. A jak jinak, než uskutečněním v pořadí již IV. ročníku Memoriálu Jaromíra Sadílka „O NEJLEPŠÍ TAŽENÝ ZÁVIN“ - v disciplíně, ve které kraloval.
Soutěž se bude konat v neděli 8. 10. 2017 od 13:30 na hlavní scéně GASTRO TOUR, v hale 1.

Přijměte proto naše pozvání k účasti v soutěži.
Soutěž, kterou jsme vypsali je otevřená všem, kteří chtějí navázat na nově vzniklou tradici a ukázat kolegům i veřejnosti, že stavět na tradiční domácí gastronomii je krok správným směrem.

Těším se, spolu s vašimi kolegy, kteří obětavě pomohli soutěž připravit, na setkání s vámi a na prožití příjemné neděle na našem festivalu.

V přiložených propozicích naleznete základní parametry soutěže a přihlášku.

Mirka Helmichová, koordinátorka soutěže 
helmichova@tmcreative.cz
724 500 365

Vstup volný

Registrace na program
www.tmcreative.czwww.akc.cztmcreative.czwww.akc.cz/soutez-267/global-chefs-challenge-2017www.akc.cz/soutez-266/kuchar-roku-2017-2018www.abf.czwww.hofmann.czwww.bonduelle.czwww.2pgastro.czwww.atrea.czwww.countrylife.czwww.edsystem.czwww.fomi.czwww.hotelovy-porcelan.czwww.hasap.czwww.nektarnatura.czwww.nestle.czwww.premium-gastro.comwww.platebni-systemy.euhttps://www.rational-online.com/cs_cz/home/www.hotelova-skola.czwww.varnea.czwww.vybaveniproakce.czwww.wusthof.czwww.winterhalter.czwww.mirel.czwww.gastro-report.czwww.cafepatisserie.cz