FESTIVAL PROFESIONÁLNÍ GASTRONOMIE

SNADNÁ REGISTRACE NA PROGRAMY

Programy označené zeleným nápisem "vstup pouze pro registrované" jsou vyhrazeny pouze pro odborníky z oboru ho.re.ca!

Na jednotlivé registrační místo konkrétního programu musí být unikátní registrace!

Tzn. nelze přihlásit pod jením jménem více osob.
Program si ale od první registrace pamatuje vaše údaje, stačí tedy změnit jméno přihlášené osoby a registrace proběhne úspěšně.
Registrovat se ovšem můžete na více programů! Pozor ale, aby se nekryly časy programů.

Postup:
1. klikněte na zvolený program
2. klikněte na:  Registrace na program
3. vyberte volné místo u stolu
4. vypište povinné údaje k registraci
5. klikněte na: Registrovat
6. server vám oznámí úspěšnost registrace
7. následně obdržíte oznamovací e-mail


Po kontrole administrátorem obdržíte potvrzení o registraci a čestnou vstupenku na veletrh FOR GASTRO & HOTEL, 5 - 8. 10. 2017. Tu si vytisknete a předložíte v pokladně veletrhů na výstavišti PVA EXPO, Praha - Letňany. Vstupenka platí i na souběžný veletrh FOR & INTERIOR.

V případě problémů s registrací pište na: info@tmcreative.cz. Po předchozí dohodě Vám zajistíme Vaši registraci a zašleme Vám unikátní odkaz na stažení čestné vstupenky. 

Těšíme se na setkání s vámi!

www.tmcreative.czwww.akc.cztmcreative.czwww.akc.cz/soutez-267/global-chefs-challenge-2017www.akc.cz/soutez-266/kuchar-roku-2017-2018www.abf.czwww.hofmann.czwww.bonduelle.czwww.2pgastro.czwww.atrea.czwww.countrylife.czwww.edsystem.czwww.fomi.czwww.hotelovy-porcelan.czwww.hasap.czwww.nektarnatura.czwww.nestle.czwww.premium-gastro.comwww.platebni-systemy.euhttps://www.rational-online.com/cs_cz/home/www.hotelova-skola.czwww.varnea.czwww.vybaveniproakce.czwww.wusthof.czwww.winterhalter.czwww.mirel.czwww.gastro-report.czwww.cafepatisserie.cz