FESTIVAL PROFESIONÁLNÍ GASTRONOMIE

GASTRO TOUR 2016

Agentura T&M CREATIVE ve spolupráci s Asociací kuchařů a cukrářů ČR pořádají GASTRO TOUR 2016, který se bude konat v rámci veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2016 - 29. 9. – 2. 10. 2016 na Výstavišti PVA EXPO, Praha - Letňany, Hala 1
 

Programová expozice GASTRO TOUR o velikosti více než 700 m2 představí, jako již tradičně, moderní trendy a inspirace pro majitele, provozovatele a pracovníky gastronomických zařízení. V rámci přednášek, kurzů, workshopů a exhibic se návštěvníci a hosté seznámí s posledními novinkami na trhu, s moderními technologiemi a surovinami pro každodenní gastronomický provoz. Odborná část GASTRO TOUR bude probíhat v programových blocích pouze pro registrované odborníky z oboru gastronomie a hotelnictví. 
V rámci programů proběhnou prestižní soutěže CUKRÁŘ ROKU - BIDVEST CUP 2016, CALLEBAUT CUP 2016, vystoupí řada známých osobností z gastronomie a hotelnictví a budou vyhlášeny ceny veletrhu GRAND PRIX EXPO.

ČÁSTI GASTRO TOUR
GASTRO REPORT & MINUTKA STAGE: registrovaným majitelům, provozovatelům a pracovníkům v pohostinství představí spolu s partnery formou přednášek, kurzů, workshopů a exhibic nejnovější gastronomické trendy.
SAMOSTATNÁ KOMERČNÍ PREZENTACE PARTNERŮ: prostor pro samostatné partnerské komerční prezentace formou meeting pointů/konzultačních stánků postavených dle dohody a zadání klienta. 
GASTRO TOUR KONCEPT RESTAURANT: představuje ve spolupráci s partnery v reálném provozu různé gastronomické koncepty, suroviny, technologie a služby.

FORMA SPOLUPRÁCE - PARTNER
Plnění ze strany T&M CREATIVE
 zapojení do programových bloků a restaurace – aktivní prezentace využití surovin, konceptů, technologií a služeb (možnost propojení se subdodavateli)
 prezentační prostor v komerční zóně GASTRO TOUR
 zveřejnění loga společnosti mezi partnery projektu ve veškeré komunikaci  
 předání všech kontaktů registrovaných odborných návštěvníků programů (cca 200-300 plných aktuálních kontaktů na majitele, provozovatele a personál gastronomických a hotelových zařízení)
 prezentace v magazínu profesionální gastronomie GASTRO REPORT & MINUTKA / CAFÉ & PATISSERIE formou redakčního příspěvku a PR z akce

VÍCE INFORMACÍ:

Mirka Helmichová
helmichova@tmcreative.cz, +420 724 500 365
Ivan Foral
ivan@tmcreative.cz, +420 724 835 085

 

FotografieFotografie

|PARTNEŘI

tmcreative.czwww.akc.cztmcreative.czabf.czwww.fagorgastro.czwww.bancibo.czwww.blanco.cz/cs/site/zarizeni_gastronomie/blanco_cs.htmwww.bonduelle-foodservice.czwww.dacaffe.czwww.fomi.czwww.hotelovy-porcelan.cz/czwww.gozgastro.czwww.hofmann.czwww.pivovarmonopol.czwww.platebni-systemy.euwww.premium-gastro.com/csrational.czwww.samsung.com/cz/consumer/tv-av/tvwww.vybaveniproakce.czwww.winterhalter.czwww.almeco.czwww.bidvest.czwww.chefclub.czwww.nektarnatura.czwww.hotelova-skola.czwww.hasap.czwww.gastro-report.czwww.cafepatisserie.czwww.minipivo.cz/www/cz/aktuality/festival-minipivovaru-na-prazskem-hrade-2/#article_28904www.cajomirfest.cz