FESTIVAL PROFESIONÁLNÍ GASTRONOMIE

GASTRO TOUR KONCEPT RESTAURANT

Soutěž Kuchař roku i odborné doprovodné programy GASTRO TOUR jsou letos zaměřeny na popularizaci české zvěřiny. Aby ani běžný návštěvníci nepřišli zkrátka, připravil pro ně tým pořadatelů ve spolupráci s partnery a SOŠ Klánovice otevřenou restauraci GASTRO TOUR KONCEPT RESTAURANT. 
Odtud budete moci sledovat soutěže i program a zejména ochutnat nejen zvěřinové speciality, ale i další kulinářské laskominy. Navíc se stanete účastníky zajímavých řízených degustací a ochutnávek.

Těšíme se na vaši návštěvu!

www.tmcreative.czwww.akc.cztmcreative.czwww.akc.cz/soutez-267/global-chefs-challenge-2017www.akc.cz/soutez-266/kuchar-roku-2017-2018www.abf.czwww.hofmann.czwww.bonduelle.czwww.2pgastro.czwww.atrea.czwww.countrylife.czwww.edsystem.czwww.fomi.czwww.hotelovy-porcelan.czwww.hasap.czwww.nektarnatura.czwww.nestle.czwww.premium-gastro.comwww.platebni-systemy.euhttps://www.rational-online.com/cs_cz/home/www.hotelova-skola.czwww.varnea.czwww.vybaveniproakce.czwww.wusthof.czwww.winterhalter.czwww.mirel.czwww.gastro-report.czwww.cafepatisserie.cz