FESTIVAL PROFESIONÁLNÍ GASTRONOMIE

Navštivte nás na podzimním GASTRO TOUR 2014

Srdečně Vás zveme k návštěvě dalšího pokračování úspěšné gastronomické tour! Navštivte nás na veletrhu FOR GASTRO&HOTEL ve dnech 25. - 28. 9. 2014 na výstavišti PVA EXPO, Praha - Letňany (hala č. 3). Expozice GASTRO TOUR - CREATIVE CULINARY GASTRO REPORT & MINUTKA opět představí další tipy, novinky, nápady a doporučení předních gastronomů v rámci rozsáhlého programu věnovaného nejen majitelům a provozovatelům ho.re.ca podniků, profesionálním gastronomům, ale i gastronautům a milovníkům kvalitní gastronomie.

Máte zájem se účastnit některého z programových bloků GASTRO TOUR? Rezervujte si místa v odkazu v levé části tohoto webu. Počet míst je omezen!

Rádi by jste nás na veletrhu navštívili? Kontaktujte nás na mailové adrese info@tmcreative.cz. Ozveme se Vám zpět a zašleme Vám čestné vstupenky v požadovaném množství.

Těšíme se na setkání s Vámi!

organizační tým T&M CREATIVE


  

www.tmcreative.czwww.akc.cztmcreative.czwww.akc.cz/soutez-267/global-chefs-challenge-2017www.akc.cz/soutez-266/kuchar-roku-2017-2018www.abf.czwww.hofmann.czwww.bonduelle.czwww.2pgastro.czwww.atrea.czwww.countrylife.czwww.edsystem.czwww.fomi.czwww.hotelovy-porcelan.czwww.hasap.czwww.nektarnatura.czwww.nestle.czwww.premium-gastro.comwww.platebni-systemy.euhttps://www.rational-online.com/cs_cz/home/www.hotelova-skola.czwww.varnea.czwww.vybaveniproakce.czwww.wusthof.czwww.winterhalter.czwww.mirel.czwww.gastro-report.czwww.cafepatisserie.cz