FESTIVAL PROFESIONÁLNÍ GASTRONOMIE

Gastronomický seminář - Moderní česká kuchyně

Na úvod GASTRO TOUR přivítá celodenní odborný seminář v rámci projektu - Rozvoj kvalifikační úrovně a kompetencí pracovníků v cestovním ruchu. Využijte spojení odborného semináře a návštěvy GASTRO TOUR 2014 a veletrhu TOP GASTRO & HOTEL.
Stanislav Zukal vás provede přípravou klasických pokrmů české národní kuchyně a naučí vás přípravě pokrmů výborné české chuti v moderním designu a jejich úpravu na talíři.

Vyučující:
Zukal Stanislav - Stanislav Zukal je absolventem Střední hotelové školy veřejného stravování v Brně, po jejímž dokončení začal pracovat v prestižní restauraci Rubín pod vedením mistra kuchaře pana Milana Daňka. Poté nastoupil do nově otevřené restaurace Vysočina na pozici šéfkuchaře. Rok 1984 strávil na zahraniční praxi v Thajsku jako vedoucí restaurace a hotelu pro skupinku českých odborníků ze společnosti Škodaexport. Následuje pozice šéfkuchaře v soukromé provozovně „Klub U Draka“. Po dvou rocích odešel do Rakouska a deset let sbíral a předával zkušenosti ve vyhlášené italské restauraci Kasanwirt. Po návratu do ČR nastoupil do Food Service firmy Nowaco a následně po čtyři roky pracoval na pozici šéfkuchaře společnosti Makro Cash&Carry. V současné době se, pod záštitou své společnosti Julienne s.r.o, zabývá přípravou seminářů pro odbornou veřejnost a v gastrostudiu v Rajhradě se věnuje gastronomickému poradenství, zaškolování personálu, škole vaření pro odbornou i laickou veřejnost. Stanislav Zukal je komisařem pro hodnocení restaurací a hotelů AHR ČR. Je členem AKC ČR od roku 1998, v roce 2009 se stal držitelem bronzové medaile M.D. Rettigové, a v roce 2013 držitelem stříbrné medaile M.D. Rettigové udělované AKC ČR.

nutná registrace

www.tmcreative.czwww.akc.cztmcreative.czwww.akc.cz/soutez-267/global-chefs-challenge-2017www.akc.cz/soutez-266/kuchar-roku-2017-2018www.abf.czwww.hofmann.czwww.bonduelle.czwww.2pgastro.czwww.atrea.czwww.countrylife.czwww.edsystem.czwww.fomi.czwww.hotelovy-porcelan.czwww.hasap.czwww.nektarnatura.czwww.nestle.czwww.premium-gastro.comwww.platebni-systemy.euhttps://www.rational-online.com/cs_cz/home/www.hotelova-skola.czwww.varnea.czwww.vybaveniproakce.czwww.wusthof.czwww.winterhalter.czwww.mirel.czwww.gastro-report.czwww.cafepatisserie.cz