FESTIVAL PROFESIONÁLNÍ GASTRONOMIE

GASTRO TOUR 2014 aktuálně!

Vážení příznivci dobré gastronomie,

letošní ročník GASTRO TOUR bude opět pro Vás zajímavým zážitkem. Připravili jsme pro Vás nabitý program, který odhalí odborným i laickým návštěvníkům akce všechna zákoutí profesionální gastronomie. V řadě odborných prezentací, seminářů, exhibic a soutěží představíme nové trendy všech gastronomických oborů.

Začátkem února v sekci PROGRAM A REGISTRACE zveřejníme detailní rozpis programu festivalu, který je pro všechny z oboru ho.re.ca BEZPLATNÝ! Stačí se jen zaregistrovat a zajistíme Vám volné vstupy na akci včetně rezervací míst. Většina programů zahrnuje i degustace.

Celou halu Křižíkova pavilonu B pražského holešovického výstaviště vedle programů obsadí expozice desítek firem - dodavatelů pro gastronomická a hotelová zařízení. Festival je VÝBĚROVÝ - firmy, které se ho účastní, jsou stálí dodavatelé na trhu s nabídkou kvalitních produktů a služeb. Jsou garantem velice dobré kvality poskytovaného servisu.

Těšíme se na setkání s Vámi v rámci GASTRO TOUR 2014!

za organizační tým

Mirka Helmichová a Ivan Foral   

www.tmcreative.czwww.akc.cztmcreative.czwww.akc.cz/soutez-267/global-chefs-challenge-2017www.akc.cz/soutez-266/kuchar-roku-2017-2018www.abf.czwww.hofmann.czwww.bonduelle.czwww.2pgastro.czwww.atrea.czwww.countrylife.czwww.edsystem.czwww.fomi.czwww.hotelovy-porcelan.czwww.hasap.czwww.nektarnatura.czwww.nestle.czwww.premium-gastro.comwww.platebni-systemy.euhttps://www.rational-online.com/cs_cz/home/www.hotelova-skola.czwww.varnea.czwww.vybaveniproakce.czwww.wusthof.czwww.winterhalter.czwww.mirel.czwww.gastro-report.czwww.cafepatisserie.cz